4 Temmuz 2011 Pazartesi

KAYINVALİDE VE DAMAT BULUŞMASI - 2 :)

En son 2 sene önce görmüştüm Çınarımı.Ne kadar büyümüş inanamadım .Serminim ( Çınar'ın Günlüğü) sağ olsun ben Ankara geldiğim zaman hemen aradı.2 senedir her telefon konuşmasında İstanbul veya Ankara da buluşma konusunda hep çok istedik  ama kısmet olmadı.En sonunda 2 sene sonra Seminim ,benim damat Çınarım ve junior mercimek ile buluştum :) Çınarım artık tam abi olmuş.Kendi başına parkta oynaması , insanlarla sıcak iletişim kurması,kendini ifade edişi ...ve tam bir cool eda ile kızlarla iletişimi görünce bayıldım .

Yanaklarına yapışıp öpmek çok istedim ama tam bir ağır abi havasıyla dolaştığı için içimde kaldı :)

Sermincim sağ olsun benim oturduğum yere geldi ve 2 sene önce buluştuğumuz mekana gittik gene ( Mutfak Brasserie ).Çayyolu civarında oturanlar için rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir mekan.Servis,sunum ,lezzet ve daha bir çok konuda iyiler .Özellikle tarçınlı kekleri nefis .Uzun zamandır bu kadar lezzetli tarçınlı kek yememiştim.

Biz tam kalkmış dışarı çıkacakken Çınar'da , bir kızın babasının ^^ aa ne kadar uyumlu bizimkinin de adı Pınar^^  demesiyle kıza karşı bir anda bir ilgi gelişti :) Kibarca kıza el salladı hoşçakal anlamında ama kızımız pek nazlı çıktı.Yakışıklı ve gururlu genç elleri havada  karşılıksız kalınca bir an birazcık şaşırdı.İlk kıza sonra babasına  baktı

Kız hiç yüz vermeyince bizimki arkasından böyle mahsun mahsun bakakaldı
Bana Didim'de anneanne ve dedesinin yazlığına  gittiğinde AApp ( Arap - köpek ) ile yaptıklarını anlatırken pek bir kibar ve mahçuptu.
Hortum sevdalısı oğlum malesef bu sefer hortum bulamadı bahçeyi sulamak için :) 
Mekanda kış dönemi için bir köşede çalışmalar vardı ve bir ara matkap çalışmaya başlayınca bizimki güya kendince kulaklarını kapattı .
Sanki mantı kapatır gibi kulağının bir altından bir üstünden tutup yapıştırdı içe doğru :)
Serminim tekrar herşey için çok teşekkür ederim.Umarım junior da aranıza katılınca sizi İstanbul' da görmek çok isterim :)

6 yorum:

Flame dedi ki...

Çokkk şekerlerrrr :)))

ELÇİN'İN YERİ dedi ki...

Alevcim çokk :)

Kızın nazlanmasını görünce birden içimde bir cadılık kabardı.

Bizim oğlan pek bir sessiz kalınca gidip kıza cadılık yapmak geldi içimden :)

Sermin dedi ki...

sen hep gel tatlım. sağol bize vakit ayırdığın için. fotograflar da ne güzel çıkmış öyle. ama kızın arkasından bakan fotoğrafta da oğlum pek bir mahsun kalmış. üzüldüm.. öpüyoruz seni

ELÇİN'İN YERİ dedi ki...

Sermincim artık sizi bekliyorum buraya :)

Hiç sorma o resim beni bitirdi.

İçime oturdu o bakışı kuzunun zaten ...

Bende sizleri çok öpüyorum

Anonim dedi ki...

masallah ya nasıl güzel bi çocuk tam yemelik, eski postlarından küçüklük hallerini de gördüm orda da tam bir şeker masallah ya.

ELÇİN'İN YERİ dedi ki...

Handancım lokum bu kuzucuk :)

Darısı başına ...